Rss Facebook Youtube

Den otevřených dveří se vydařil

 V sobotu 25.3.2017 proběhl tradiční den otevřených dveří v našem středisku. Středisko bylo otevřeno od 10:00 hod. do 15:00 hod. Zájem široké veřejnosti byl opět velký, takže naše středisko navštívilo přes 500 lidí. Někteří dorazili i ze vzdálených koutů naší republiky a i ze zahraničí.

17_dod_luka-4.jpg

 Návštěvníky zaujala především ukázka tréninku včetně rychlé práce, krmení a ošetřování koní a dále ukázka kování, inhalátoru a EQultrasoundu. Nechybělo samozřejmě ani předvedení koňských hvězd či možnost svezení dětí na poníkovi či dospělých na ještě loni aktivním dostihákovi Laranovi. Vystaveno bylo samozřejmě i auto na přepravu koní Paragan, které též mnoho návštěvníků zaujalo.

17_dod_luka-1.jpg

Díky početné návštěvě panovala skvělá nálada, kterou si zúčastnění mohli ještě zpříjemnit občerstvením. Návštěvníci položili trenérovi mnoho dotazů a dozvěděli se tak spoustu zajímavostí o chodu střediska, zákulisí dostihů, nebo jednotlivých koních v tréninku.

17_dod_luka-2.jpg

Den otevřených dveří zároveň umožnil podívat se na koně, které si můžou soutěžící vybrat do již osmého ročníku honorované soutěže LUKA racing STARS! Poslední možnost registrace do této soutěže je 31.3.2017. Všem, kteří si k nám našli cestu, děkujeme za účast a těšíme se na setkání na dostizích nebo na dalším dni otevřených dveří v příštím roce.

 17_dod_luka-3.jpg